Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | 1,2% parama Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | 1,2% parama

1,2% parama

Mieli Verkių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės nariai,

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, pasinaudojusiems paramos galimybe ir skyrusiems  centrui paramą iki 1,2% GPM už 2020 metus.

 

Už jūsų skirtą paramą įrengta sensomotorinė erdvė mokykloje. Likę pinigai ir naujai gauta parama bus panaudoti naujų projektų įgyvendinimui, mokyklos gerovės kūrimui.

 

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2021 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki 2022 metų gegužės 2 dienos.

 

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus dėl paramos skyrimo bus galima teikti tik elektroniniu būdu. Todėl raginame bendruomenės narius, skiriančius centrui paramą, tai daryti elektroniniu būdu jau dabar. Šis būdas saugus ir paprastas.

 

Prisijunkite prie EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkite skiltį Deklaravimas - Pildyti formą -  Prašymas skirti paramą (pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše) – Forma elektroniniam pildymui (mėlyno gaublio simbolis).

 

Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

 

Reikalingi duomenys:

Paramos gavėjo pavadinimas: Verkių mokykla-daugiafunkcis centras

Paramos gavėjo kodas: 190981237

 

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų indėlį prisidedant prie mūsų mokyklos gerovės kūrimo.

 

Verkių mokyklos-daugiafunkcio centro taryba