Mokinių priėmimas į mokyklą (atnaujinta informacija)

Gerbiami tėveliai (globėjai, rūpintojai) informuojame, kad prašymus dėl priėmimo į Vilniaus Verkių mokyklą-daugiafunkcinį centrą 2022–2023 mokslo metams galima pateikti nuo 2022 m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d. elektroninėje prašymų registracijos sistemoje https://svietimas.vilnius.lt

Atnaujintą ir aktualią informaciją rasite čia (Vilniaus miesto savivaldybė - Nuo kovo 1-osios prasideda priėmimas į sostinės mokyklas: ką svarbu žinoti?)

Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas 2022–2023 m. m.

Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas per e. sistemą grafikas

Iškilus klausimams, kreipkitės į
mokyklos direktorių Šarūną Gerulaitį telefonu +370 607 75611, el. paštu sarunas.gerulaitis@verkiumokykla.lt

arba
direktoriaus pavaduotoją ugdymui Jurgitą Ivaškevičienę telefonu +370 674 40823,
el. paštu  jurgita.ivaskeviciene@verkiumokykla.lt.

Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašas 2022 m.

Dėl Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašo 7 punkto pakeitimo.

Kviečiamų mokytis mokinių sąrašas (2022-08-22).

Kviečiamų mokytis mokinių sąrašas (2022-06-21).

Kviečiamų mokytis mokinių sąrašas (2022-06-13).

Kviečiamų mokytis mokinių sąrašas (2022-06-01).

Mokinių priėmimo komisija:
Komisijos pirmininkė – Jurgita Ivaškevičienė (direktoriaus pavaduotoja ugdymui).
Sekretorė – Zina Driukienė (logopedė metodininkė).

Nariai:
Irma Ogylbienė (mokytoja);
Greta Sinkevičienė (socialinė pedagogė ekspertė);
Daiva Talutytė (III kategorijos psichologė).