Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | Priėmimas į mokyklą Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | Priėmimas į mokyklą

Priėmimas į mokyklą

 

Gerbiami tėveliai (globėjai, rūpintojai)!

Informuojame, kad prašymus dėl priėmimo į Vilniaus Verkių mokyklą-daugiafunkcinį centrą 2021–2022 mokslo metams galima pateikti nuo 2021 m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d.  elektroninėje prašymų registracijos sistemoje https://svietimas.vilnius.lt

Registracijos sistemoje rasite atnaujintą ir aktualią informaciją.

Kviečiamų mokytis mokinių sąrašas

Jei turite klausimų, ar reikia pagalbos registruojantis, drąsiai kreipkitės į mokyklos direktorių Šarūną Gerulaitį (tel.: 8 607 75611 arba el. paštu sarunas.gerulaitis@verkiumokykla.lt) arba direktoriaus pavaduotoją ugdymui Jurgitą Ivaškevičienę (tel.: 8 674 40823 arba el. paštu jurgita.ivaskeviciene@verkiumokykla.lt).

Mokinių priėmimo komisija:
Komisijos pirmininkė – Jurgita Ivaškevičienė (direktoriaus pavaduotoja ugdymui).
Sekretorė – Zina Driukienė (logopedė metodininkė).

Nariai:
Irma Ogylbienė (mokytoja);
Greta Sinkevičienė (socialinė pedagogė metodininkė);
Daiva Talutytė (III kategorijos psichologė).