Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | Rugsejo 10 d. AJANA kviečia į SVAJONIŲ ŽYGĮ Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | Rugsejo 10 d. AJANA kviečia į SVAJONIŲ ŽYGĮ

Rugsejo 10 d. AJANA kviečia į SVAJONIŲ ŽYGĮ

Kviečiame visus prisijungti prie įspūdingo Gineso rekordo siekimo vardan kilnaus tikslo! Nuo vaikystės cerebriniu paralyžiumi serganti, bet savo stiprios valios pastangomis iš vežimėlio atsistojusi Ajana kartu su pirmuoju Lietuvoje šunimi asistentu Mulan sieks per 12 val. nueiti ne mažiau kaip 10 km. Savo iššūkių kupiną žygį Verkių regioniniame parke Ajana, Mulan bei jas lydinti komanda pradės naktį – rugsėjo 10 d. 2 valandą nakties.
Ajana siekia ne tik Gineso rekordo, bet ir paskleisti žinią apie šunų asistentų poreikį Lietuvoje. Mūsų šalies teisės aktuose nėra numatytos šuns pagalbininko sąvokos, nenustatyta neįgaliojo asmens teisė naudotis šunimi pagalbininku, nereglamentuotos nuostatos, padedančios atskirti šunis pagalbininkus nuo kitų šunų. Ajana yra įkūrusi paramos fondą, kuris renka lėšas tam, kad Lietuvoje būtų parengta ir įtvirtinta šunų asistentų neįgaliems žmonėms rengimo sistema.
Pavadindama žygį „Hike for dreams" (lietuviškai – „Svajonių žygis") mergina pabrėžia, kad žmonės su negalia yra stiprūs, turi svajonių ir jas pildo.
Palaikykite Ajaną prisijungdami prie žygio rugsėjo 10 dieną 9 val. prie Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos, Žaliųjų ežerų g. 53, Vilnius.
Labai laukiame žygeivių su šunimis, šeimų ar bendruomenių, kurie nori išreikšti palaikymą bei kartu užfiksuoti Gineso rekordą.
Apie tikslią žygio pradžios ir pabaigos vietą, tolimesnę programą ir kitas detales pranešime jau netrukus.
Daugiau informacijos apie Mulan fondą: https://mulanfondas.lt/
Registracija norintiems prisidėti prie renginio savanoriaujant: https://forms.gle/t8y98MgTE8BPxVj3A
 
Mūsų mokyklos atstovų dalyvavimą kuruosiu aš, jei kils klausimų, pasistengsiu į juos atsakyti.
 
Dalyvauti renginyje galima be registracijos. Prisijungti bet kuriuo metu bet kurioje trasos vietoje ir palydėti Ajaną į tikslą tikrai verta!
 
Nuoroda į renginį: