Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | Pasaulinė autizmo supratimo diena Vilniaus Verkių mokykla - daugiafunkcis centras | Pasaulinė autizmo supratimo diena

Pasaulinė autizmo supratimo diena

 

Balandžio 2-ąją  visas pasaulis mini Pasaulinę autizmo supratimo dieną.
Autizmo spektro sutrikimas – tai ne liga, tai kitoks aplinkos suvokimas, bendravimas, elgesys.
Mūsų centro bendruomenė ją paminėjome  anksčiau – balandžio 1-ąją. Kadangi mūsų „šeima“ yra labai didelė – nuo mažiukų pradinukų iki suaugusių, lankančių dienos centrą, šventę surengėme mokyklos kieme. Jį mokiniai papuošė mėlynais, pačių gamintais debesėliais, o dienos centro lankytojai – didžiuliu skėčiu.
Nuotaiką skaidrino pavasariškas oras ir visų gera nuotaika. Laikydamiesi saugių atstumų mokiniai vaišinosi ant grilio keptomis dešrelėmis su salotomis, pyragu, vaisiais. O pasivaišinę bėgo ieškoti „lobio“.