20 May Vaiko dienos šventė – džiaugsmo ir jaukumo kupina diena
Šių metų gegužės 16 dieną Vilniaus Verkių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko ypatinga šventė – Vaiko diena, skirta mūsų mokyklos bendruomenės nariams ir svečiams iš įvairių įstaigų: VšĮ Vaikų laikinosios globos namų „Atsigręžk į vaikus“, VšĮ Markučių dienos veiklos centro, VšĮ Pal. J. Matulaičio socialinio centro, Dienos centro „Šviesa“, VšĮ dienos centro „Mes esame“. Džiugu, kad Vaiko dieną šventėme kartu – su draugais, juoku ir bendrystės jausmu.
Šventė prasidėjo muzikine edukacine veikla, kurią vedė multiinstrumentalistas Saulius Petreikis ir kompozitorius, muzikantas Donatas Petreikis. Nuoširdžiai dėkojame broliams S. ir D. Petreikiams bei VšĮ „Saulės muzika“ už bendradarbiavimą, draugystę ir padovanotą nuotaikingą muzikinę programą.
Renginio metu stebėjome Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcio centro muzikinio teatro būrelio mokinių spektaklį „Jei aš būčiau paukštis“ (parengė muzikos mokytoja Ingrida Grigonienė) ir visi pasinėrėme į vaizduotės pasaulį. Vėliau sulaukėme mūsų mokyklos partnerių iš Lenkijos – Švietimo ir mokymo centro Barycz mieste – pasirodymo ir turėjome progą pasigrožėti autentiškais lenkų šokiais ir dainomis.
Po šventinės programos visų dalyvių laukė vaišės – mūsų mokyklos darbuotojų ir mokinių kepti pyragai, skruzdėlynai, vaisiai, šilta arbata. Nuoširdžiai dėkojame Žibuoklei Antaninai Sokolovienei, Nijolei Stefai Danilevičienei, Irinai Kamarauskienei ir Renatui Kriščiūnui už mokyklos tradicijų ir kulinarinio paveldo puoselėjimą.
Vaiko dienos šventės pabaigoje visų laukė viena įsimintiniausių akimirkų – triušiukų terapija. Specialiai atvykę „mažieji pūkuotukai“ greitai pavergė ne tik mokinių, bet ir suaugusiųjų širdis. Vaikai galėjo glostyti, laikyti ir net maitinti triušiukus. Tai ne tik suteikė jiems daug džiaugsmo ir skatino švelnumą bei ugdė atsakomybės jausmą.
Ši Vaiko dienos šventė – tai ne tik linksmas renginys, bet ir prasmingas laikas, leidžiantis vaikams pasijusti ypatingais, mylimais ir svarbiais. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo – kartu sukūrėme nepamirštamą dieną mūsų vaikams!
Šokio mokytoja Andželika Moisejenkaitė-Knyzienė