Mūsų mokyklos socialinė pedagogė Greta Sinkevičienė ir mokytoja Irma Ogylbienė š. m. lapkričio 5–6 d. dalyvavo Jaunimo reikalų agentūros organizuotame Tinklo…
Šių metų spalio 23 dienos projektas „Darom“ įvyko nepaisant lietingo rudens oro. Mūsų mokyklos bendruomenės nariai aktyviai prisijungė prie aplinkos tvarkymo…